Schade of ongeval ? 24/7 bereikbaar via  certis@certisgroep.be  03 677 07 77

Wie zijn wij?

U en uw bedrijf hebben net als u en uw gezin recht op de beste bescherming. Die service willen wij van Certis Verzekeringen uit Essen u graag bieden.

Met de nodige expertise behandelen onze medewerkers uw volledig verzekeringsdossier. Heeft u een vraag over uw hospitalisatieverzekering, uw pensioensparen of heeft u een nieuwe wagen gekocht? U wilt eens praten over een optimalisatie van al uw verzekeringen? Contacteer ons kantoor en wij helpen u graag verder. Omdat wij als uw betrouwbare partner veel belang hechten aan een persoonlijke aanpak met de juist informatie op maat van uw onderneming of gezinssituatie werken we alleen op afspraak.

Hier krijgt u al een idee van wie precies wat doet bij Certis Verzekeringen. Bel of mail ons kantoor als u een advies nodig heeft, schade wilt aangeven of met vragen zit rond uw verzekeringsdossier.

Tijl Van Loon, Certis Verzekeringen Essen

Tijl Van Loon

bestuurder
oplossingsgericht relatiebeheerder

tijl@certisgroep.be

Hans Peeters, Certis Verzekeringen Essen

Hans Peeters

bestuurder
snelle schaderegelaar

hans@certisgroep.be

Patricia De Wael, Certis Verzekeringen Essen

Patricia De Wael

succes boekhouding
social media

patricia@certisgroep.be

Marie-Louise Buyens, Certis Verzekeringen Essen

Marie-Louise Buyens

hulp bij schade & social profit

marie-louise@certisgroep.be

Lucas Neefs, Certis Verzekeringen Essen

Lucas Neefs

advies op maat & levensverzekeringen Life Excellence

lucas@certisgroep.be

Karen Hontelé

ontzorgt particulieren

karen@certisgroep.be

Kate, Certis Verzekeringen Essen

Kate

Digitale assistente via KBC Mobile

 

Welkom op afspraak
Afspraken bij voorkeur telefonisch of MS Teams.
Indien u ons een bezoek wenst te brengen, bekijken we graag samen de mogelijkheden.

Contacteer ons via deze pagina, via certis@certisgroep.be of telefonisch op het nummer 03 677 07 77.

Maandag op afspraak
Dinsdag op afspraak 9u00-12u00 en 14u00-17u00
Woensdag op afspraak
Donderdag op afspraak 9u00-12u00 en 14u00-17u00
Vrijdag op afspraak

KBC Mobile
Installeer KBC Mobile (ook al bent u geen KBC klant): digitaal polissen raadplegen, schade aangeven & mee opvolgen.