Schade of ongeval ? 24/7 bereikbaar via  certis@certisgroep.be  03 677 07 77

Wie zijn wij?

U en uw bedrijf hebben net als u en uw gezin recht op de beste bescherming. Die service willen wij van Certis Verzekeringen uit Essen u graag bieden.

Met de nodige expertise behandelen onze medewerkers uw volledig verzekeringsdossier. Heeft u een vraag over uw hospitalisatieverzekering, uw pensioensparen of heeft u een nieuwe wagen gekocht? U wilt eens praten over een optimalisatie van al uw verzekeringen? Contacteer ons kantoor en wij helpen u graag verder. Omdat wij als uw betrouwbare partner veel belang hechten aan een persoonlijke aanpak met de juist informatie op maat van uw onderneming of gezinssituatie werken we alleen op afspraak.

Hier krijgt u al een idee van wie precies wat doet bij Certis Verzekeringen. Bel of mail ons kantoor als u een advies nodig heeft, schade wilt aangeven of met vragen zit rond uw verzekeringsdossier.

Tijl Van Loon, Certis Verzekeringen Essen

Tijl Van Loon

bestuurder
oplossingsgericht relatiebeheerder

tijl@certisgroep.be

Hans Peeters, Certis Verzekeringen Essen

Hans Peeters

bestuurder
snelle schaderegelaar

hans@certisgroep.be

Patricia De Wael, Certis Verzekeringen Essen

Patricia De Wael

succes boekhouding
social media

patricia@certisgroep.be

Annelies Vandermast, Certis Verzekeringen Essen

Annelies Vandermast

ontzorgt ondernemers en vrije beroepen

annelies@certisgroep.be

Veerle Janssens, Certis Verzekeringen Essen

Veerle Janssens

levensverzekeringen Life Excellence

veerle@certisgroep.be

Marie-Louise Buyens, Certis Verzekeringen Essen

Marie-Louise Buyens

hulp bij schade & social profit

marie-louise@certisgroep.be

Wij werken het liefst digitaal, telefonisch en op afspraak
Wens je toch even binnen te springen? Steeds welkom:
Maandag 9u00-12u00, namiddag op afspraak
Dinsdag 9u00-12u00 en 14u00-17u00
Woensdag 9u00-12u00, namiddag op afspraak
Donderdag 9u00-12u00 en 14u00-17u00
Vrijdag 9u00-12u00, namiddag op afspraak

Schade melden?
certis@certisgroep.be
Telefonisch bereikbaar op 03 677 07 77 via kantoor
24/7 doorschakeling naar helpdesk

KBC Mobile
Installeer KBC Mobile (ook al bent u geen KBC klant): digitaal polissen raadplegen, schade aangeven & mee opvolgen.