Tijl Van Loon, Certis Groep Essen
Tijl Van Loon
zaakvoerder - relatiebeheer
tijl@certisgroep.be
Hans Peeters, Certis Groep Essen
Hans Peeters
zaakvoerder - relatiebeheer
hans@certisgroep.be
Petra Deckers, Certis Groep Essen
Petra Deckers
polisbeheer particulieren
betalingsverkeer
petra@certisgroep.be
Annelies Vandermast, Certis Groep Essen
Annelies Vandermast
polisbeheer
particulieren en zelfstandigen
annelies@certisgroep.be
Veerle Janssens, Certis Groep Essen
Veerle Janssens
polisbeheer
zelfstandigen en bedrijven
veerle@certisgroep.be
Marie-Louise Buyens, Certis Groep Essen
Marie-Louise Buyens
schadebeheer
polisbeheer vrije beroepen en social profit
marie-louise@certisgroep.be

Vragen ?

 
Naam (*)
 
Telefoon (*)
 
E-Mail (*)
   
Uw vraag (*)
 
Hoeveel is 8 + 9 ? 
  (We vragen dit om "spam" tegen te gaan)
Certis Groep bvba
Verzekeringen Van Loon & Peeters
Heuvelplein 25
2910 Essen

T. 03 677 07 77
F. 03 677 05 53
info@certisgroep.be
Certis Groep Verzekeringen Essen
Openingsuren kantoor
Ma  09:00-12:30u  13:30-17:30u
Di  09:00-12:30u  13:30-17:30u
Wo  09:00-12:30u  13:30-17:30u
Do  09:00-12:30u  13:30-17:30u
Vr  09:00-12:30u  13:30-17:30u
Daarbuiten op afspraak
©2019 Certis Groep bvba - Verzekeringen Essen - FSMA 030653A - Ondernemingsnummer 0448 181 273
Verbonden agent, KBC Verzekeringen NV, Professor Roger Van Overstraetenplein 2, 3000 Leuven, België BTW BE 0403.552.563, RPR Leuven
Rekeningnummer IBAN BE83 7331 1444 8815 (BIC = KREDBEBB)